top of page

Осередок Кіноспільнота

Осередок Кіноспільнота - це культурний проєкт компанії «Арт-об’єкт». Його поява присвячена розвитку українського кіно та спрямована до  Перемоги нашої країни у російсько-українській війні. Частину доходу організатори  будуть перераховувати на користь ЗСУ. Слоган проєкту – «Кіно зі смаком Свободи!» У кінопросторі Будинку Кіно ми будемо демонструвати найкращі новинки  національного та світового кінематографу, а також кінокласику, що перевірена часом. Ми запросимо у соратники творців національного і зарубіжного кіно, які висловлюються талановито і  чесно та виходять за межі художніх стереотипів.

Осередок Кіноспільнота покликаний бути відкритою зоною для художніх ідей і творчої взаємодії, це інституція, що інтегруватиме різні види мистецтва.  Крім кінопоказів, в рамках проєкту проходитимуть виставки афіш, фотографій, творчі зустрічі та професіональні конференції з питань кіно. Ми всі прагнемо якнайскоріше повернутися до звичного життя, в т.ч. культурного. Культурний осередок у самому серці Києва  цьому сприятиме. 

Ми вдячні кожному, хто поширить нашу інформацію.  Ми єдині. Ми непереможні!

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 6

Запитання та пропозиції  по організації роботи кінотеатру, а також пропозиції по співробітництву   dir@art-object.kyiv.ua 

Сайт   www.kinospilnota.kyiv.ua

bottom of page