top of page

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

Повернення Відвідувачам Кінотеатру осередок Кіноспільнота грошових коштів за куплені та заброньовані квитки здійснюється відповідно до чинного законодавства України і цих Правил. З Правилами повернення квитків Відвідувач може ознайомитися на офіційному сайті Кінотеатру www.kinospilnota.kyiv.ua  або у адміністрації осередоку Кіноспільнота за телефонами та е-майлом, вказаними на сайті Кінотеатру.

1.  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Кінотеатр осередок Кіноспільнота здійснює продаж квитків на сеанси через сайт Кінотеатру.

1.2. При купівлі/бронюванні квитків через сайт Кінотеатру Відвідувач отримує на вказану ним електронну пошту відповідний електронний документ, який підтверджує факт оплати квитків. 

1.3. При поверненні Відвідувачам коштів за придбані квитки, співробітники Кінотеатру повинні дотримуватися чинного законодавства України і положень цих Правил.

2. ПОРЯДОК ТА ПІДСТАВИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КУПЛЕНІ КВИТКИ

2.1. Повернення коштів за квитки, придбані через сайт Кінотеатру осередок Кіноспільнота, здійснюється з дотриманням наступних строків та порядку:

2.1.1. Повернення квитків здійснюється після звернення Відвідувача не пізніше ніж за 30 хв. до початку сеансу або у випадку скасування сеансу Кінотеатром на електронну скриньку kinospilnota@gmail.com.

2.1.2. При поверненні квитків по електронній пошті Клієнту необхідно вказати: - Назву фільму; - Дату та час показу сеансу; - Номер замовлення або скан-копію роздрукованих квитків; - Перші та останні чотири цифри платіжної карти.

2.1.3. Кінцевий термін для повернення Квитка в разі скасування сеансу Кінотеатром: три робочі дні з моменту початку сеансу. 2.1.4. Надходження електронного повідомлення з проханням про повернення придбаних квитків вважається заявою та висловленим проханням Відвідувача повернути придбані квитки та повернути сплачені кошти.

2.2. Відвідувач не має права повернути придбаний Квиток, а Кінотеатр не зобов'язаний компенсувати Відвідувачу його вартість у наступних випадках:- Після початку сеансу;- Запізнення Відвідувача на сеанс; - Невідвідування сеансу фільму Відвідувачем; - Не допуск Відвідувача на сеанс працівниками Кінотеатру з будь-якої причини, вказаної в розділі 6 Правил роботи осередку Кіноспільнота.

2.3. Для повернення квитків Відвідувач заповнює наступну форму:

15:36

Форма повернення квитків

Ваша заявка на поверненння коштів отримана

bottom of page