top of page
Фільм Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке. Зустріч з Сашком Лірником
Фільм Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке. Зустріч з Сашком Лірником

пн, 26 груд.

|

Київ

Фільм Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке. Зустріч з Сашком Лірником

Реєстрацію закрито
Інші заходи

Дата та час

26 груд. 2022 р., 12:00 – 14:30

Київ, вулиця Саксаганського, 6, Київ, Украина, 01033

Про захід

ЗУСТРІНЕМО РІЗДВО РАЗОМ!

Приходьте 26 грудня о 12:00 в Будинок кіно на показ фільму-казки Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (Україна, 2019), режисер Михайло Костров. До вас на зустріч завітають актори-виконавці головних ролей та сценарист картини САШКО ЛІРНИК (актор, казкар, музикант).

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ.

 Приходьте о 11:30, щоб фотографуватися з акторами та веселитися!!!

Про фільм: Козаки багато років захищали український народ від усякої напасті, не шкодуючи своїх життів заради блага людей. Саме тому прощаються їм усі гріхи, якщо померли в бою і жодної душі козацької в пеклі не знайдеш. Але Дияволові прикро стало, що жодного козака за стільки років не бачив у себе, ось і вирішив з апостолом Петром посперечатися, що зможе зловити та до Різдва утримати в себе найкращого та найхоробрішого козака на ім'я Семен. Тільки ось хлопця сам чорт не підкупить… В ролях: Костянтин Лінартович, Олександр Пожарський, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Арам Арзуманян… Фільм отримав Золоту Дзигу-2021 (приз глядацьких симпатій).

Дитячий благодійний проєкт представляють Благодійний Фонд "Реконструкції та розвитку України", ФСТ "Динамо" України, Громадське об’єднання "Культура та спадщина України" та осередок Кіноспільнота

Партнери показу: Silvestroff Studio; Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури; онлайн школа “FOCUS”; Міжнародний креативний центр “IDOLINA”; Міжнародна асоціація трансферу технологій; Садовий центр “Зелено”; бренд меблів “Poparada”; фотостудія та івент простір “Flora Hub”.

Трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=tUtE_VTEa6o

Квитки

Ціна

Кількість

Загалом

  • Безкоштовно

    0,00 ₴

    0,00 ₴

    0

    0,00 ₴

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page