top of page
ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ
ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ

ср, 15 черв.

|

Київ

ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ

Країна: Україна, 1964 Тривалість: 97 хв Жанр:  мелодрама Режисер:  Сергій Параджанов Мова: українська Вікові обмеження:  +6

Реєстрацію закрито
Інші заходи

Дата та час

15 черв. 2022 р., 19:00 – 20:37

Київ, вулиця Хрещатик, 2, Київ, Украина, 02000

Про захід

Екранізація однойменної повісті Михайла Коцюбинського. Поетична драма про велике кохання розгортається у серці Карпат на Гуцульщині. Палійчуки й Гутенюки – два смертельно ворогуючі роди. Але їхні діти, Іван і Марічка, відкрили в собі почуття, сильніші за ворожнечу. Головні герої покохали одне одного та бути разом на цьому світі їм не судилось. Фатальний випадок назавжди розлучає закоханих.

Цей фільм – знакова стрічка в історії українського кіно. Сергій Параджанов зняв новаторське кіно, в якому продовжив традиції українського поетичного кіномистецтва. Після акції проти арештів українських інтелектуалів фільм став одним з головних символів дисидентського руху та боротьби українців з радянським режимом. «Тіні забутих предків» здобули світову славу, стрічку показували на фестивалях у Венеції, Локарно, Барселоні, Нью-Йорку та Лондоні. Фільм відреставровано та оцифровано Національним центром Олександра Довженка.

Квитки

  • ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ

    100,00 ₴
    Комісія за послугу +2,50 ₴

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page